Põllu 10 | Tutvustus
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,hazel-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,content_with_no_min_height,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Osta tuleviku kodu juba täna!

 

Maailm on pidevas muutuses ja juba täna hindavad inimesed oma aega, kui kõige väärtuslikumat vara. Soovime luua kodu, mis hoiab kokku sinu kulusid ning kingib sulle aega, mida veeta koos oma pere ja lähedastega. Meie oleme valmis sulle pakkuma tuleviku kodu ja unistusi juba täna! 

 

Põllu 10 korterelamu arendaja Domus Kinnisvara sooviks on luua keskkonnasõbralik ja energiasäästlik hoone. Tunnustatud arhitekt Ralf Tamm on korterelamu disainimisel kasutanud kandva ideena jõulise sümbolina puid, mis haaravad ja kujundavad linnaruumi. Koostöö tulemuseks on läbimõeldud planeeringutega korterid, energiasäästlik lahendus ning linnapilti rikastav disain – esmakordne kooslus rahulikus Tartus ning suunanäitajaks kõigile arendustele.

 

Elamut iseloomustab optimaalne ruumikasutus, et korterites oleks maksimaalselt kasulikku eluruumipinda ja võimalikult vähe kasutuid ruutmeetreid. Korterites on avarad 20-32 m2 avatud köögiga elutoad perega mõnusaks aja veetmiseks ning suurtes kuni 15,9 m2 magamistubades on piisavalt ruumi lisaks voodile ka mahuka garderoobikapi jaoks. Ümberringse roheluse nautimiseks kuulub iga korteri juurde eraldi rõdu või terrass ning hoovialale rajatakse haljasala ja turvaline mänguväljak.  Tänu hoone katusele rajatavale päikesepargile püsivad kodu ülalpidamiskulud meeldivalt madalad ning energiakulult on võimalik säästa kuni 50 %.

 

Korteritesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse hoolikalt valitud siseviimistluselemendid loovad ühtse ja hubase terviku – Sinu kodu algab juba elamu välisuksest sisenedes. Põllu 10 avar ja luksuslik fuajee on Tartu linnas üks ainulaadsemaid. Valguslahenduste stiilne disain on pilkupüüdvalt futuristlik. Trepikoja sissepääsud on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemi ning uudse videofonosüsteemiga. Mugavust majas lisab kiire lift, panipaigad hoone esimesel korrusel ning maja hoovipoolne sissepääs
on lahendatud kaldteega tagades lihtsalt liikumise nii lapsevankri, jalgratta kui ka ratastooliga. 36-kohaline ruumikas parkla asub krundi põhjaosas ning võimalus on soetada korteri kohta enam kui üks parkimiskoht.

 

Miks tasub osta korter energiatõhusasse elamusse?

 

A energiaklass tähendab kokkuvõtlikult madalamaid energiakulusid ehk igakuist säästmist kinnisvara kõrvalkuludelt. Võrreldes B energiaklassi kortermajadega on A-klassi elamutes energiakulu ca 20% väiksem, C energiaklassi elamutes on vahe veelgi suurem, ulatudes 50 % väiksema energiakuluni. Kui võrdlusesse lisada laialt kasutuses olevad paneelelamud, mis on valdavalt D- ja E-klassi energiatõhususega, siis on energiakulu seal 1,5-2,5 korda suurem kui A-klassi elamutes. A-klassi korterelamus elamise võitu tunneb igaüks enda rahakoti peal!

 

A energiaklassi saavutamiseks kasutatakse lahendusi, mis on kaasaegsed, ent samas töökindlad vältimaks tulevikus liigseid kulusid remondile ja hooldusele. Maja energiatõhususe tagavad erinevad lahendused alates soojuspidavatest akendest ja paksemast soojustuskihist välispiiretel lõpetades soojustagastusega sundventilatsiooniga ning LED-valgustusega.

 

Raadi-Kruusamäe linnaosa on hinnatud oma vaikse ja rohelise keskkonna poolest, mis on ideaalne asukoht nii laste kasvatamiseks kui ka noortele iseseisva elu alustamiseks. Elukeskkonda täiustavad ja igapäevast ajakulu vähendavad mugavalt üle tee asuv lasteaed, lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad esmatarbekaupade poed ning vahetus läheduses paiknevad bussipeatused. Võimalik on mugavalt ja
kiirelt liigelda Põllu 10 ja kesklinna vahel- autoga 5 minutiga, bussiga 12 minutiga ja jalgrattaga 15 minutiga. Kes aga armastab nautida pikki tervistavaid jalutuskäike värskes õhus, saab valida marsruudiks hiljuti valminud kergliiklustee, mis suundub mööda Ujula tänavat Lodjakoja juurde ja sealt edasi mööda Emajõe äärset alleed otse kesklinna.